Yorum Yazınız...

   

  Fulya Eda D.

  Kendisini internette araştırma yaparken, pozitif yorumlar vasıtası ile bulmuştum, iyi ki de bulmuşum. 2018 yılında Metatars Kırığı sebebi ile kapısını çaldığımda hayatımda daha önce hiç ameliyat olmamıştım ve biraz paniktim ama içten, dostça ve ilgili tavırları ile beni sakinleştirip yapılması gerekenleri çok güzel anlattı ve kendisine güvenerek başarılı bir ameliyat geçirdim.

  Kendisi hastaları ile candan ilgilenen, yapılacak her şeyi enine boyuna hesaplayıp planlayan, oldukça samimi ve sonunda sizin ailenizden bir birey olacak kadar yakın ilişki kurabileceğiniz işinde oldukça profesyonel ve başarılı bir doktordur. Ortopedi ve Travmatoloji denilince kendinizi Doç.Dr.Umut Yavuz’a sorgusuz sualsiz teslim edebilirsiniz.

  Serkan E.

  2018 yılının Mart ayında tanıştım kendisiyle. Kötü bir trafik kazası sonucu Femur kemiğimi kırdım ve başka bir doktorun yanlış ameliyatı sonrası ayağıma yerleştirilen platinin yanlış takıldığını öğrendim. İkinci bir ameliyat riskti ve başka bir doktora daha güvenmek zor geliyordu. Bir arkadaşım vesilesiyle Umut hocayla tanıştım. Doktor egosu olmayan arkadaşça yaklaşan komik bir adamdı. Bana bütün ameliyatı nasıl yapacağını, sonraki süreci ve yapmam gerekenleri anlattı. Sorduğum bütün sorulara bıkmadan, gayet net cevaplar verdi. Ameliyatı oldum. Başarılı geçmişti. Ameliyat sonrasında yapmam gerekenleri ve yapmamam gerekenleri bütün açıklığıyla anlattı. Arkadaşça yaklaşımı ve sorduğum her soruyu net cevaplayışı en büyük desteğim oldu. 6 ayda yanlış yapılan ameliyatı ve Femur kemiği gibi zor bir kemiği tekrar kendine getirdi. İyileşmiştim ve yanımda her daim olması bana güven veriyordu. Ameliyat olalı neredeyse 3 sene olacak. Arada yanına uğrarım. Hiç değişmeyen dostluğu her seferinde artarak devam eder. Teşekkürler Umut hocam. Her şey için!

  Elvan K.

  Merhaba
  Bundan yaklaşık 20 gun once merdivenlerden düşerek ayagımı kırdım. Hiç düşünmeden direk Maltepe Medıcal parka gıttım. İlk mudaheden sonra Fırat Fidan beyle tanıtım. Kendısı fibula kemıgımın kırıldıgını ve çatlak oldugunu amelıyatla platın takılması gerektiğini iletti. Karsımda genc fakat cok guven veren bir yüz vardı. Eşimle birbirimize baktık anında oyle gerekiyorsa kaçışımız yok dedik. Nasıl bir his anlatması zor ama anında içinize sıcak bir güven duygusu işliyor. Sanırım yuce rabbımızden gelen bir his. Çevremdeki arkadaslarım hemen karar verme başka doktorada git sor demelerine ragmen degısın bırsey olmuycagını düşündüm ve Fırat beye güvendim. Hemen ertesı gun ameliyata gırdım. Hemsıreler ozellıkle cok tatlıydı lar ozellıkle Esma Hemsıre ye ilgisinden ve her sorularıma sabırla cevaplamasına kadar. Kendisiyle her pansuman gunu koridorda karsılasınca sankı evden bırını gormus gıbı hissettim. Hayatımda ilk defa gırdıgım amelıyathaneye kadar bana eşlik eden Hemsıreler ve içerde masaya yatmamı saglayan adını hatırlamadığım abiye.,sagımda solumda benı hazırlayan hemsıre kızlara. Bana tam bayılmakmı ıstersın dıye soran anestesı uzmanına cok ama tesekkur ederim. Ve ıyıkı de hislerime gore hareket ederek Maltepe medical parka gıtmısım Fırat beyle tanışmışım. Fırat beyın yanı sıra ameliyatımda bulunan Sevgılı Umut Yavuz’a yurekten tesekkurlerımı iletmek isterim.

  Merve K.

  Bence dünyanın en iyi ortopedi doktoru 🙏🏻

  Kuzenim aşil tendonunu sporda ters hareket sonrası kopardı. Çevremizden ve internetten araştırmaya başlamıştık.
  Başarısız ameliyatlar, tekrar koparmalar uzun süre iyileşememeler , yürümesinde aksama olanlar vs.
  Onca güzel sonuç ve yorum sonrası tercihimiz Doç.Dr Umut Yavuz oldu.Ameliyatı kendisi ve ekip arkadaşı Dr Fırat Fidan ile gerçekleştirdi.Bugün kuzenim yürümeye başladı.🙏🏻Ameliyat öncesi, ameliyat esnası ve ameliyat sonrasında
  müthiş güven veren bir insan.
  Kesinlikle kendinizi emanet edebilceğiniz hem çok doğru bir insan hem çok doğru bir doktor.Sevgili Umut Yavuz’a,Sevgili Fırat Fidan’a ve tüm bu süreci titizlikle takip eden Esma Hanım a binlerce teşekkür. Var olun 🍀

  Ash Han

  Genç ve yetenekli doktorlar Dr Fırat Fidan’a ve Dr Umut Yavuz’a ve bizi yönlendiren Dr Emre Bal’a çok teşekkür ederiz. 85 yaşındaki hastamızı 1 günde ayağa kaldırdılar. Asistanları Esma hanım da sağolsun tüm hastaneyi çekip çeviriyor, tüm organizasyon onda. Teşekkürler. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
  Covid döneminde hastanede yatmak riskli olmasına rağmen günde 2 kez her yer dezenfekte ediliyor, genel olarak temiz. İçimiz rahattı. Hemsireler, kat düzeni ve yemek servisinde bir takım acemilikler olsa da herkes iyi niyetli ve güleryüzlü.

  Emir Ö.

  Yaklaşık 3 hafta önce Ortopedist Umut Yavuz Bey tarafından menisküs ameliyatı oldum. İyileşme sürecinde Esma Hanım ve Doktor Bey hastanede de telefonla da iletişimde çok yardımcı oldular ve kolay bir süreç geçirdim. Her şey için teşekkürler.

  Filiz M.

  Öncelikle herkese acil şifalar diliyorum . Annem Kasım ayı içerinde Maltepe Medical Park hastanesinde bir ortopedi operasyonu geçirdi . Ameliyatımızı Doktor Umut Yavuz hocamız yaptı .Operasyon sonrası çok rahat geçti annem ilk gün ayağa kalktı umut bey gerek ameliyat öncesi gerekse post op dönemde hastamla çok ilgilendi . Kendisine emeği , insancıl yaklaşımı ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum . bende bir sağlık çalışanıyım geçirdiğimiz bu zor günlerde sabrından ve gayretinden dolayıda kendisine minnettarız.

  Sedanur I.

  Öncelikle Doç dr Umut Yavuz ve Dr Öğrt üyesi Fırat Fidan’a çok teşekkür ederim bizimle inanılmaz ilgilendiler gerçekten ameliyatımızla ilgili her türlü bilgilendirmeyi yaptılar ve ameliyatımızı gerçekleştirdiler. ayrıca Esma hanıma da çok teşekkür ediyorum gerçekten bize bir aile gibi hissettirdiler sağolsunlar.

  Selin Ö.

  İki gün önce doktor Umut YAVUZ un yaptığı korku dolu ameliyat oldum. Mükemmel bi doktor endişelerimi korkularımı ve bütün paniğimle baş ederek tedavimi gerçekleştirdi hemşiresi Esma hanım aynı şekilde mükemmel ilgililer ameliyat sonrası ve öncesi ilgileri alakaları herşeyleri mühteşemdi. Ortapedi katındaki hemşireler aynı şekilde mükemmel ilgililer çok memnun kaldım eğer ortapedi doktoru arıyorsanız kesinlikle Umut Yavuz beyi bulun.

  Erkan Ç.

  Ortopedi hekimlerinden Umut Yavuz ve Fırat Fidana sonsuz teşekkürler işinin ehli hekimler iyiki varlar Ayrıca Esma Hanıma çok teşekkür ederim insanlara karşı sıcak kanlı ve çok cana yakın davrandığı ıcın

  M.Şebnem G.

  oğlum ufak bir operasyon geçirse de ilk önce Ortopedi doktoru Umut Yavuz’a hastası ile bu kadar sıcakkanlı, bilgilendirici olduğu için ve bütün sağlık çalışanlarına yardımlarından dolayı çok teşekkürler.

  Ertan Ö.

  Merhabalar Ortopedi ve Travmatoloji uzm. Dr. Umut Yavuz hocamın hastasıyım ayak kıkırda ameliyatımı gerleştirdi ilgi ve alakası süper iyileşme sürecimin takibini durumumu aksatmadan devam ettirmekte işini severek yapan hocama çok teşekkür ederim 🙏ayrıca asistanı Esma hanımada çok teşekkür ederim desteklerini yardımlarını bizden esirgemediler sağolsunlar varolsunlar

  Sehnaz Bal G.

  Doç. Dr. Umut Yavuz ( Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı ) ve değerli asistanı Esman Hanım , harika bir ekipsiniz.
  Değerli Umut hocamın bilgisi, ilgi ve alakasına, danışan hastasına bilgi vererek neden ve sonuçları anlatarak , danışan hastasında ki kaygı ve endişeyi yok ediyor. Bu davranış insana değer vermek ile olur ancak, ne kadar teşekkür etsem azdır. Güler yüz , iletişim kolaylığı, tedavi sürecini takip ve geri dönüşleri için çok teşekkür ederim kendilerine.
  İyi ki Umut hocam ile yollarımız kesişti.

  Yeşim Ö.

  Ortopedi ve Travmatoloji Dr.Umut Yavuz bey,gercekten çok kıymetli bir insan ve işini hem çok severek hemde büyük bir özveri ile yapan hakkını veren bir doktorsunuz.Ülkemizin sizin gibi dürüst ve çalışkan işini mükemmel yapan doktorlara çok ihtiyacı var..Değerinizin bilinmesi dileği ile..Herşey için teşekkür ederiz,sevgiler..

  Arzu H.

  Sevgili ortopedi doktoru DOÇ.DR UMUT YAVUZ iyiki sizi tanımışız.yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.işinizi harika yapan bir doktorsunuz..sayenizde artık annem çok iyi.herşey için sonsuz teşekkür ederiz..

  Sevil D.

  ortapedi doktoru Umut Yavuz bey sayesinde babam artık sağlığına kavuştu.. Sevgili Medicalpark hastaneler grubu böyle degerli bır dr u bünyenizde bulundurdugunuz için sizlere minnettarız.Umut bey iyiki sizinle tanısmısız.sevgiler..

  Zydn K.

  Birkaç gün önce hastaneniz Ortopedi bölümü Doç Dr Umut Yavuz’a geldik. İlgisinden ve yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ederim.

  Merve İ.

  Doç. Dr. Umut Yavuz’un hastalara olan ilgi alakası Medical Park’a olan memnuniyetimi artırdı. İşini severek yapan doktorlara saygım sonsuz. Teşekkürler.

  Ayten A.

  Doç dr umut yavuz’un yaptığı işten, güler yüzünden öyle memnun kaldık ve öyle mutlu ayrıldık ki tavsiyemdir.